• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/kapcocomtr/public_html/sites/all/modules/views-6.x-2.11/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/kapcocomtr/public_html/sites/all/modules/views-6.x-2.11/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/kapcocomtr/public_html/sites/all/modules/views-6.x-2.11/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/kapcocomtr/public_html/sites/all/modules/views-6.x-2.11/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/kapcocomtr/public_html/sites/all/modules/views-6.x-2.11/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/kapcocomtr/public_html/sites/all/modules/views-6.x-2.11/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/kapcocomtr/public_html/sites/all/modules/views-6.x-2.11/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Tarihçe

Türkiye'de 2007 yılında EİFELER KAPLAMA olarak hizmet vermeye  başlayan firmamız 2014 yılında yönetim dinamiklerinin değişimi ile %100 yerli sermayeye sahip bir firma olarak KAPCO ticari isim değişikliği yaşamıştır.

İsviçre üretimi makine ve Alman teknolojisinin kullanıldığı kaplama firmamızda Türkiye’de liderliği hedefleyen çalışmalarımızla,Kesici takım üretim,Otomotiv ve yan sanayi,Kalıpçılık,Savunma ve silah sanayi,Havacılık,Enerji sektörlerine hizmet verilmektedir.

Günümüzde yaygın kullanım alanı bulunan PVD kaplamalar kullanıcıya,takım ömrü,ürün kalitesi, üretim kaybının önlenmesi ve parça başına birim maliyetin düşürülmesi konusunda faydalar sağlamaktadır.

PVD kaplamalar konusunda tecrübeli elemanlarımız , sürekli yapılan iyileştirmeler ve üstün performans kaplama çeşitleri ile müşterilerimize çalışma konularında en iyi çözümü sunmaktadır. Kullandığımız çevre dostu ileri teknoloji PVD kaplama sistemleri ile sanayicimizin rekabet edilebilir konumda her zaman yanındayız.

İstanbul Tuzla Organize Sanayii Bölgesi (İTOSB)

2.cadde No:22 Tepeören TUZLA/İSTANBUL

Tel: +90 (216) 364 96 34 Fax: +90 (216) 364 96 30   

         Web Tasarım - BFG Yazılım